Osvedceny zpusob boje proti drogam
Help linka 
733 788 788

Historie 
- první kontaktní centrum v Č.Budějovicích bylo otevřeno dne 6.10.2003. Stalo se tak díky úsilí, obětavosti a vytrvalosti dobrovolníků, kteří dnes v kontaktním centru nepracují, ale náleží jim za to velký dík. Během trvání kontaktního centra jsme museli dvakrát změnit místo kavárny z důvodu výpovědi ze strany pronajímatele a z finančních důvodů. V roce 2006 se nám podařilo najít prostor sice malý, jsou to dvě místnosti o ploše 24 m2 , ale finančně méně náročný - velmi blízko centra.

Historie
Služba v Teplicích začala v roce 2003 díky modlitbám v tomto městě. V dubnu roku 2004 byla započata služba prostitutkám a v tomto roce se otevřelo první kontaktní místo – kavárna. V těchto prostorách jsme vydrželi jen půl roku, protože zde v zimě byl problém s topením. Nové prostory byly otevřeny v roce 2005. A i z těchto prostor jsme se nakonec odstěhovali opět na jiné místo. Zde byla činnost kontaktního centra po čase ukončena. Na nějaký čas byla tedy služba v Teplicích pozastavena. V současné době máme v Teplicích nové kontaktní místo na ulici Revoluční 1035/1, zde jsme každé pondělí od 20:00 do 21:30. Každou středu od 16:30-18:00 na stejné adrese poskytujeme poradnu pro ženy. 

Cíle
Cílem naší služby je přinášet prostitutkám, narkomanům naději toho, změnit závislý způsob života. Ukázat jim pravdu. Naším cílem je také získat větší počet dobrovolníků, kteří by se věnovali této nelehké službě. Budete-li mít zájem a vnímáte-li povolání do této služby, určitě se ozvěte a nečekejte.

Kontaktní centrum v Praze - kavárna
Funguje zde už řadu let. V rámci této činnosti se zaměřujeme na lidi s problémem závislosti (drogy, alkohol, automaty, bulimie, anorexie...). Snažíme se jim nejen nabídnout zájem, poradenství, možnost navštěvovat KC nebo nastoupit do resocializačního programu TC, ale především přinášet křesťanské principy do jejich životů.

Úvod do kavárny
Pokud jste se dostali až sem, je pravděpodobné, že jste z Brna a okolí a že potřebujete pomoc, radu, informaci… V tom případě Vás chceme povzbudit, abyste nás kontaktovali telefonicky, použili k domluvě naši emailovou adresu, nebo nás přímo navštívili. Jsme tu pro Vás, chceme Vám pomoci a pokud to bude možné, podílet se na řešení Vaší situace.