Osvedceny zpusob boje proti drogam
Help linka 
733 788 788

DNY PŘED PÁNEM

Letos nás čekájí ještě dvě setkání pracovníků, studentů, pomocníků, dobrovolníků a těch, kteří jsou nakloněni Teen Challenge. Připojte se k nám!

24. září 2016 a 3. prosince 2016

 

SPOJ SE S BOHEM! 

"NADĚJE potřebuje adresu" Don Wilkerson

 unnamed

Nejlepší věci se na počátku narodí v modlitbě, předtím, než se narodí v realitě. Teen Challenge se narodilo skrze obyčejnou modlitbu, která byla vyřčena na střeše, na ulici South Second v části Williamsburg v Brooklynu. Spolu s Davidem jsme zrovna byli svědky, toho když si 3 bývalí členové gangů píchali heroin do žíly, protože byli závislí na drogách. Po tomto zážitku jsme se modlili jednoduchou modlitbu: "Hospodine, dej nám místo, kam bychom mohli tyto závislé přivést a byla jim nabídnuta pomoc." Když se tak dívám zpět na tuto modlitbu z roku 1959 uvědomuji si, že NADĚJE musí být více než jen slovo, poselství, slogan ... NADĚJE potřebuje mít adresu. O nějaký čas později, to co se zrodilo v modlitbě, se stalo místem, domem a prvním Teen Challenge střediskem na Clinton Ave. 416. Až do dnešního dne je to adresa NADĚJE.  


*Don Wilkerson spoluzaložil Teen Challenge v roce 1958 se svým bratrem Davidem a otevřel první středisko v Brooklynu, NY. V roce 1987 spolu se svým bratrem založil sbor Time Square na Manhattanu, NY.  Don založil Global Teen Challenge (GTC) v roce 1995 a sloužil na této pozici 13 let." 

 

Toto je nový projekt, který vítáme a podporujeme. Více informací  naleznete na www.kitstream.cz

Dejte nám "like" na Facebook 
Sledujte pořady na kanálu Youtube
kitstream-logo-RGB

Máte zájem nás podpořit?
číslo účtu
104 110 73 27/5500